Naše místní Prodejna

Vítejte v naší prodejně Agro Fabičovic, která se nachází v obci Ivaň. U nás máte jedinečnou příležitost zakoupit čerstvé produkty přímo od pěstitele. Naše prodejna je otevřena pro všechny, kdo chtějí kvalitní a čerstvé zemědělské produkty, ať už se jedná o naše aromatické borůvky, brambory, cibuli, česnek.

Skvělé ceny

Důraz na kvalitu

S láskou k přírodě

aktuálně skladem:

1.Brambory Konzumní

2.Borůvky

3.Cibule

4.česnek

Prodej Brambor

Brambory jsou naším hlavním produktem.  Sázíme cca 45 ha brambor ročně a z toho část už předklíčenou a připravenou k sázení hned, jak to počasí dovolí. Celkovou výměru zavlažujeme pro rychlou a výnosnou sklizeň.

Brambory jsou v prodeji celoročně jak v naší prodejně na farmě, tak při rozvozu do všech gastro provozoven celoročně.

BUM ACLEAN EVERY DETAIL MATTERS 1200 x 630

Naše varianty brambor

Brambory na uskladnění

Brambory na uskladnění prodáváme jak formou rozvozu , tak i na prodejně u nás v Ivani.

1

BRambory loupané

Brambory loupané jsou vhodné např. do gastronomie, školky, školy atd.

2

Brambory vařené

Brambory vařené jsou naší specialní nabídkou pro rozvoz.

Návrh bez názvu

Prodej Cibule

Objevte autentickou chuť našich čerstvých cibulí z Agro Fabičovic, získaných s péčí z našich zdrojů. Tyto cibule jsou ideální pro každodenní vaření. Jejich vrstevnatá struktura a výrazná chuť dodají vašim jídlům ten pravý šmrnc. Ať už je použijete do salátů, omáček nebo jako základ pro vaše oblíbené pokrmy, naše cibule vám dodají to nejlepší z přírody přímo na talíř. Vyzkoušejte je a obohaťte své kulinářské dobrodružství o pravý dar přírody.

3

Naše varianty cibule

Cibule neloupaná

Neloupaná cibule z naší farmy si zachovává všechny přírodní výživné látky a plnou chuť. S vrstvou kůže, která chrání její čerstvost, je tato cibule ideální pro ty, kdo chtějí získat maximum z přírodních ingrediencí.

3

Cibule loupaná

Naše loupaná cibule je perfektní volbou pro profesionály v gastronomii i pro rychlou domácí přípravu. Předem očištěná od kůže, je ihned připravena k použití, což šetří čas a usnadňuje proces vaření.

cibule loupaná

Prodej česneku

Naše čerstvé česnekové hlavice od Agro Fabičovic jsou pečlivě vybírány od našich spolehlivých dodavatelů. S jejich výraznou chutí a aromatickým profilem získáte vynikající přísadu pro vaše recepty. Vyberte si kvalitní surovinu do vašeho pokrmu a přidejte do své kuchyně autentickou chuť a aroma našeho česneku.

česnekk

Prodej borůvek

Naše borůvky jsou symbolem čisté přírody a svěží chuti. Pěstované s láskou na našich polích, nabízíme vám nejen kvalitní plody plné antioxidantů a vitaminů, ale také jedinečný zážitek – možnost samosběru.

Cena za již nasbírané borůvky: 220Kč/kg

BUM ACLEAN EVERY DETAIL MATTERS-2

Samosběr borůvek

Sezóna borůvek je zde!

Přijďte si užít den v přírodě a sbírat tyto sladké a zdravé plody přímo z keře. Naše borůvky jsou skvělé jak do čerstvých letních salátů, tak do sladkých dezertů. Zavítejte k nám se svoji rodinou a vychutnejte si radost ze sběru!

Cena

Samosběr: 160Kč/kg

Navštivte nás

Máte nějaký dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat!