Rozvoz pro gastro podniky

Rozvážíme brambory, cibuli a česnek po celé Moravě

Agro Fabičovic přináší špičkový rozvozový servis zaměřený na potřeby gastronomických podniků. Nabízíme široký sortiment čerstvých produktů, jako jsou brambory, cibule a česnek, včetně praktických variant jako jsou loupané nebo předvařené brambory. Tím usnadňujeme práci kuchyním a šetříme jejich čas. S naším rozvozem získáte nejen čerstvost a kvalitu, ale také pohodlí a efektivitu, která je pro každý úspěšný gastronomický podnik nezbytná. Vyberte si Agro Fabičovic pro spolehlivé a rychlé dodání surovin přímo do vaší kuchyně.

více jak 350 klientů

vždy čerstvé

Důraz na kvalitu

Co vše vám můžeme dovézt?

Brambory konzumní

Varianty – celé

1

BRambory loupané

Varianty – krájené, celé, kostky, hranolky, plátky

2

Brambory vařené

Návrh bez názvu

Cibule kuchyňská

3

Cibule loupaná

cibule loupaná

česnek

česnek

Vzorek do vašeho podniku zdarma!

Přesvědčte se o kvalitě našich produktů na vlastní kůži. Nabízíme bezplatné vzorky pro váš podnik, abyste mohli posoudit výhody přechodu k našim službám. Vyzkoušejte, než se rozhodnete, a objevte, jak můžeme obohatit vaši nabídku. Stačí nás pouze kontaktovat a my se o vše postaráme!

úspora nákladů

Optimalizujeme vaše náklady snížením času přípravy a minimalizací odpadu. Naše řešení přináší účinnou úsporu, umožňující věnovat se růstu vašeho podnikání.

rychlá příprava

Naše vakuované brambory zaručují gastronomickým podnikům úsporu času a efektivitu. Ideální pro rychlou přípravu, oslavy a sezónní špičky.

Kompletní servis

Nabízíme komplexní službu zahrnující dodávku vakuovaných brambor přímo do vašeho podniku. Ušetříme vám čas a starosti, abyste se mohli soustředit na hosty.

Kde rozvážíme?

Rozvážíme každý den v týdnu na trasách Brno, Ostrovačice, Moravský Krumlov, Znojmo, Pohořelice, Velké Pavlovice, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Kyjov, Vyškov

Máte zájem o rozvoz?

Neváhejte nás kontaktovat!

Navštivte nás